www.gioc.kiev.uaГiОЦ

Форум КП ГіОЦ

Как стать сертифицированным специалистом за 15 минут.

Питання дотичні ЖЕК, ЖБК, ОСББ, але, що не потрапили в інші форуми

Как стать сертифицированным специалистом за 15 минут.

Повідомлення Keti3 » 24 березня 2006, 10:51

На сайте www.velesa.ru имеется большой выбор курсов сертификации специалистов. Никакой предоплаты, регистрации и ограничений по времени! On-line тестирование и сертификат (для украшения стены кабинета, поднятия рейтинга и зарплаты) по почте наложенным платежом. Заходите, не пожалеете!
Keti3
Keti3
Зареєстрований Учасник
Зареєстрований Учасник

Про сертифікацію спеціалістів

Повідомлення viki » 24 березня 2006, 21:10

У минулому подібна практика широко використовувалася різними фірмами США.
Маючи доступ до інформації про осіб, які мали вчені ступені доктора наук, чи звання професора, та проживали в СНД, надсилали їм пропозиції про обрання почесним членами різних Академій з видачею мальовничо оформлених сертифікатів, дипломів та атестатів. Ця послуга коштувала близько 500 дол. США.
Не знаю, чи клюнув хто-небудь на цю принаду, крім відомого "проФФесора", але я їх особисто відправляв під три чорти. Після цього відставали.
Нині в Україні немало пропозицій купити будь-який диплом про вищу освіту будь-якого університету. Ціна приблизно така ж. Щодо дипломів чи атестатів про наукові ступені або звання - невідомо.
"ГРО-ЗА" для чиновників : ГРОмадський правоЗАхисник
viki
Дуже активний Учасник
Дуже активний Учасник

Повідомлення R.E.M. » 05 січня 2007, 14:08

Сертифікат та ліцензія трохи різні речі. Вчора поставив в своїй квартирі лічильники
гарячої та холодної води. Ставив хлопчик від "Акви". Поставив так, що я сів та
заплакав, - сам я зроблю краще ! Щоб зняти показання, треба дивитись на лічильник гарячої води скоса - він закритий трубою холодної води.
І він вперто мені пояснював, що все поставлено правильно ...
Так ось. Сертификат - це свідоцтво того, що ви вмієте щось робити.
Ліцензія - це свідоцтво того, що хтось визнав ваше вміння (сертифікат) та надав вам право робити те, що вмієте. І ЖЕК може визнати тільки ліцензію, бо вона
надається органом, який визнається ЖЕКом. Я в переговорах з ЖЕКом наполягав,
що встановлю лічильники сам. Відповідь була така : "ставте, але Акт виконаних робіт, Ліцензію на право виконання робіт, Паспорти лічильників надайте нам після
встановлення ..."
Сертифікатами, які ви пропонуєте, можете обклеїти стіни, - без ліцензіі вони ніщо.

А як і де отримати ліцензію, то інша справа.
R.E.M.
Зареєстрований Учасник
Зареєстрований Учасник

Re: Как стать сертифицированным специалистом за 15 минут.

Повідомлення Cawka » 11 червня 2018, 16:51

Мы так же в интернете покупали аттестат для дальнего родственника с России прочитав описание в интернете мы все заказазали и остались довольны
Не пережывайте он не врач и не пилот)
Cawka
Зареєстрований Учасник
Зареєстрований Учасник

Повідомлення Олександр Кузьменко » 23 червня 2018, 14:38

Keti3 написав:На сайте www.velesa.ru имеется большой выбор курсов сертификации специалистов. Никакой предоплаты, регистрации и ограничений по времени! On-line тестирование и сертификат (для украшения стены кабинета, поднятия рейтинга и зарплаты) по почте наложенным платежом. Заходите, не пожалеете!

А я то думаю, чому до мене приходить електрик шостого розряду, який не знає, що таке електросхема сучасної напівавтоматичної лінії випуска продукції. Який так і не освоїв її за три місяці роботи в бригаді кваліфікованих електриків. Мабуть точно таки проходив подібні курси.
Олександр Кузьменко
Зареєстрований Учасник
Зареєстрований Учасник

Повідомлення Vargyla » 27 жовтня 2018, 17:59

В наше время корочка решает многое... друг купил диплом в нете https://kupit-diploms99.com/attestaty а я училась и в итоге он получает в 3 раза больше по зп..(
Если ты искренне счастлив, без разницы, что люди думают.
Vargyla
Зареєстрований Учасник
Зареєстрований Учасник

Повідомлення Petrova » 22 лютого 2019, 14:36

Еще и тут можно заказать диплом https://uadiplomy.com/order_docs/diplom/diplomy_o_srednem_specialnom_obrazovanii/. На сайте большой выбор различных направлений и научных уровней. Посмотрите, тут все прозрачно и цены приемлемые.
Petrova
Зареєстрований Учасник
Зареєстрований Учасник

Повернутись до Інші питання

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme created with Colorize It. • Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB
Theme created by StylerBB.net