www.gioc.kiev.uaГiОЦ



Форум КП ГіОЦ

Чего должны делать работники ЖЭКов. Нормативный документ.

Питання дотичні ЖЕК, ЖБК, ОСББ, але, що не потрапили в інші форуми

Повідомлення ADMIN » 29 травня 2002, 16:43

КРУТО! СПАСИБО! ДОБАВЛЯЮ ЗВЕЗДОЧКУ... :lol:
Everything was for tomorrow, but tomorrow never came. :ugeek:
Аватар користувача
ADMIN
Розробник ГіОЦ
Розробник ГіОЦ
 
Повідомлень: 982
З нами з: 14 березня 2002, 03:00
Звідки: Украина, Киев

Повідомлення Romko » 29 травня 2002, 16:56

ADMIN написав:КРУТО! СПАСИБО! ДОБАВЛЯЮ ЗВЕЗДОЧКУ... :lol:

СПС за ЗВЕЗДОЧКУ
Кстати а что она дает для меня?
ВИХОДЯЧИ - НЕ ГРЮКАЙТЕ ДВЕРИМА!
Можливо доведеться повертатись :!:
РоМа :wink:
Аватар користувача
Romko
Дуже активний Учасник
Дуже активний Учасник
 
Повідомлень: 206
З нами з: 05 квітня 2002, 03:00
Звідки: м.Київ, Деснянський р-н, ЖЕК-307

Повідомлення ADMIN » 29 травня 2002, 17:02

Ну да ладно! Как что? Уважение, благодарности.... ну такое всякое... типа человек ее чесно заслужил...
Everything was for tomorrow, but tomorrow never came. :ugeek:
Аватар користувача
ADMIN
Розробник ГіОЦ
Розробник ГіОЦ
 
Повідомлень: 982
З нами з: 14 березня 2002, 03:00
Звідки: Украина, Киев

Повідомлення zhenya » 29 травня 2002, 17:20

Житловий кодекс вже в правових документаХ:
через http://www.gioc-kmda.kiev.ua/main.php?l=5
або безпосередньо http://www.gioc-kmda.kiev.ua/docs/ZhitlKodex.htm
zhenya
Співробітник ГіОЦ
Співробітник ГіОЦ
 
Повідомлень: 257
З нами з: 20 березня 2002, 03:00

Повідомлення Romko » 29 травня 2002, 17:38

zhenya написав:Житловий кодекс вже в правових документаХ:
через http://www.gioc-kmda.kiev.ua/main.php?l=5
або безпосередньо http://www.gioc-kmda.kiev.ua/docs/ZhitlKodex.htm

Оперативно, похвально!!!
А ссилки на всі зміни та доповнення до ЖК будуть підгружені?
А в "Про вдосконалення системи надання населенню м. Києва послуг з водо-,теплопостачання та водовідведення" мабуть вартує добавити від якої дати документ!
ВИХОДЯЧИ - НЕ ГРЮКАЙТЕ ДВЕРИМА!
Можливо доведеться повертатись :!:
РоМа :wink:
Аватар користувача
Romko
Дуже активний Учасник
Дуже активний Учасник
 
Повідомлень: 206
З нами з: 05 квітня 2002, 03:00
Звідки: м.Київ, Деснянський р-н, ЖЕК-307

Повідомлення Romko » 30 травня 2002, 12:14

А ось Вам і адресок Проекту Житлового кодексу України від 01/12/98, який до сих пір ніяк не затвердять наші "мужі" :!: http://www.ryabchenko.dp.ua/privat/code.htm який Ви знайдете на сайті http://www.ryabchenko.dp.ua/ie/main_ie.htm в розділі "Сборник законов"
Думаю народ повинен знати що його чекає!!! :P
ВИХОДЯЧИ - НЕ ГРЮКАЙТЕ ДВЕРИМА!
Можливо доведеться повертатись :!:
РоМа :wink:
Аватар користувача
Romko
Дуже активний Учасник
Дуже активний Учасник
 
Повідомлень: 206
З нами з: 05 квітня 2002, 03:00
Звідки: м.Київ, Деснянський р-н, ЖЕК-307

Повідомлення zhenya » 30 травня 2002, 16:00

Дякуємо за увагу.
Стосовно дати:
ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Державного комітету України по житлово- комунальному господарству
від 4 серпня 1997 р. N 59 (це є безпосередньо в документі).
Стосовно зсилок на зміни в ЖК:
Не знаю, чи є в цьому необхідність. Адже розміщений документ вже враховує всі перераховані доповнення. Кому цікаво, що, наприклад, пункти 3 і 4 в статті 9 до прийняття закону №3187-XII від 6 травня 1993 року були відповідно пунктами 4 і 5
:)
zhenya
Співробітник ГіОЦ
Співробітник ГіОЦ
 
Повідомлень: 257
З нами з: 20 березня 2002, 03:00

Повідомлення zhenya » 30 травня 2002, 16:25

До речі, завдяки ще одному активному учаснику форуму на тему обов"язків ЖЕКів відбулося поповнення "Правових документів" - Наказ про затвердження положення про систему технічного обслуговування, ремонту та реконструкції жилих будівель в містах і селищах України. Дивіться http://www.gioc-kmda.kiev.ua/main.php?l=5 або безпосередньо http://www.gioc-kmda.kiev.ua/docs/TeXObsl_31121991-135.htm
zhenya
Співробітник ГіОЦ
Співробітник ГіОЦ
 
Повідомлень: 257
З нами з: 20 березня 2002, 03:00

Повідомлення Romko » 30 травня 2002, 17:46

А ось Вам ще один цікавий документ - "Порядок визначення нормативних витрат житлово-експлуатаційних організацій, пов'язаних з утриманням будинків і прибудинкових територій" Затверджено Наказом Держбуду України 03.09.99 N 214, http://www.rada.kiev.ua/laws/pravo/new/search.html (шукати: Реєстр.номер Мiн'юсту - 917/4210
ВИХОДЯЧИ - НЕ ГРЮКАЙТЕ ДВЕРИМА!
Можливо доведеться повертатись :!:
РоМа :wink:
Аватар користувача
Romko
Дуже активний Учасник
Дуже активний Учасник
 
Повідомлень: 206
З нами з: 05 квітня 2002, 03:00
Звідки: м.Київ, Деснянський р-н, ЖЕК-307

Каковы нормы температуры отопления?

Повідомлення magik » 19 липня 2002, 01:55

А есть ли нормы температуры отопления? Почему я должен платить за отопление, если батареи всю зиму еле теплые, а температура в квартире не поднимается выше 16 градусов. Приходится включать электрообогреватели и платить за электроэнергию. Получается, что за отопление я плачу дважды. :roll:
magik
Зареєстрований Учасник
Зареєстрований Учасник
 
Повідомлень: 9
З нами з: 17 липня 2002, 01:42
Звідки: г.Киев, Святошенский р-он, Борщаговка, ЖЕО-805.

Поперед.Далі

Повернутись до Інші питання



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme created with Colorize It. • Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB
Theme created by StylerBB.net
cron