www.gioc.kiev.uaГiОЦ

Форум КП ГіОЦ

Надбудови (мансарди)

Питання дотичні ЖЕК, ЖБК, ОСББ, але, що не потрапили в інші форуми

Надбудови (мансарди)

Повідомлення bpl » 17 жовтня 2002, 12:55

В будинку 64/56 по проспекту Героїв Сталінграда (Оболонь) на висоті понад 100 метрів без належного дозволу вже майже три роки ведуться капітальні роботи по переобладнанню 25-го поверху та будівництву 26-го. Десятки тисяч одиниць цегли та тони піску і т. ін. піднімаються на 24-й поверх грузовим ліфтом. І це в будинку, де живуть мешканці. Мешканці доведені до відчаю.
Шановні керівники УЖГ Оболонського району - Клявін А.Р. та ЖЕК 510 - Олійник О.Я. про все знають але дієвих заходів не вживають.
Як думають керівники КМДА та шановні учасники форуму: можливо в нашій прекрасній столиці зупинити "теракт", який нам вчинили невідомі особи, та чи будуть притягнуті до віповідальності ті чиновники, які вчасно отримують заробітні плату, провсе знають і нічого не роблять, щоб забезпечити мешканцям нормальне життя??
Я думаю, що з нашим мером, Олександром Олександровичом, ми з цією бідою впоряємося. А як думаєте Ви?
bpl
Активний Учасник
Активний Учасник

Повернутись до Інші питання

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme created with Colorize It. • Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB
Theme created by StylerBB.net