Сторінка 1 з 1

Дублікат свідоцтва про право на власність

ПовідомленняДодано: 24 жовтня 2002, 14:58
bpl
Втратив свідоцтво про право на власність (квартиру).
У видачі дублікату відмовили.
Кажуть принеси довідку з райвідділу міліції що втратив!?? В міліції кажуть (щоб не говорили а там вже є розумні люди) - це несусвітня глупість, ми не бачили як ви втрачали і довідку давати не будемо. Якщо б була необхідність відкриття кримінальної справі тоді за її результатами може і дали б.
Я зануда. Мені краще дати ніж постійно пояснювати що дати нема бажання.
Знайшов наказ КДМА в п. 22 дійсно йдеться про те, що довідка міліції дійсно має бути, але тільки у випадках передбачених Законо.
Закон у випадку "простої" втрати свідоцтва звернення до міліції не вимагає.
Справедливість має право на життя.
Іду в "Житло-інвест" - кажуть, що може дадуть. Краще дати.

Користуйтесь:
Про затвердження Положення про порядок оформлення права власності на об'єкти нерухомого майна
Розпорядження Київської міської державної адміністрації
від 31 серпня 2001 року N 1820
Зареєстровано в Київському міському управлінні юстиції
31 серпня 2001 р. за N 62/364
" п.22. Дублікат свідоцтва про право власності оформляється у разі втрати оригіналу свідоцтва на підставі звернення заявника та архівних документів, що зберігаються в органах, які видали свідоцтво про право власності, а також довідки з органу внутрішніх справ (якщо законодавством передбачено обов'язкове повідомлення цих органів про втрату (викрадення) оригіналу свідоцтва).
У зверненні зазначається конкретна причина необхідності видачі дубліката свідоцтва."