www.gioc.kiev.uaГiОЦ

Форум КП ГіОЦ

Цветы в Одессе

Сюди розміщуйте питання, які не потрапили не в одну категорію або якщо Ви не знаєте до якого форуму віднести своє питання

Цветы в Одессе

Повідомлення ValentinaVik » 27 грудня 2018, 17:52

Можете подсказать где заказать хорошие цветы в Одессе?
ValentinaVik
Активний Учасник
Активний Учасник

Re: Цветы в Одессе

Повідомлення fominalea » 28 грудня 2018, 17:17

Предлагаю вам на этом сайте глянуть, выбор замечательный и быстрая доставка цветов в Одессе https://lacharme.com.ua/dostavka-cvetov-odessa, они мои фавориты, последнее время заказываю только на этом сайте, и женские и мужские билеты)
fominalea
Активний Учасник
Активний Учасник

Повідомлення Viktooor » 17 липня 2019, 16:07

Я заказывал цветы в этом магазине https://df.ua/ Доставили цветы очень быстро, я остался очень доволен.
Viktooor
Зареєстрований Учасник
Зареєстрований Учасник

Повідомлення Petrova » 28 липня 2019, 23:04

Я всегда в интернете смотрю предложения, что-то можно найти. Вот недавно в столице для себя открыл эту компанию https://dicentra.ua/ Они делают очень красивые букеты по доступным ценам. Флористы умело делают свою работу, а доставщики оперативно преподнесут цветы в назначенное место и время.
Petrova
Активний Учасник
Активний Учасник

Повідомлення Sheputkov » 25 січня 2020, 23:14

Підкажіть будь ласка які зовсім не звичайні для нас квіти, їду у Львів до сестри на день народження, а вони любить квіти, особливо якісь незвичайні. Є якісь варіанти?
Sheputkov
Активний Учасник
Активний Учасник

Повідомлення Kaddi » 25 січня 2020, 23:35

ValentinaVik написав:Можете подсказать где заказать хорошие цветы в Одессе?

а разве не проще пойти и купить в каком магазин, а не покупать кота в мешке, только по фоткам. Мое мнение такое)
Kaddi
Зареєстрований Учасник
Зареєстрований Учасник

Повідомлення Charme » 26 січня 2020, 00:38

Sheputkov написав:Підкажіть будь ласка які зовсім не звичайні для нас квіти, їду у Львів до сестри на день народження, а вона любить квіти, особливо якісь незвичайні. Є якісь варіанти?

А що для неї незвичайні квіти? Доречі зараз навіть серед популярних квітів з'явилось дуже багато нових сортів. Навіть серед піонів, здавалось би банальних квітів, з'явилось чимало гібридних сортів, дуже цікавих і красивих. Теж саме і з трояндами, навіть з'явились піоновидні троянди. Короче кажучи зараз можна багато чим здивувати, тим більше що в гарних квіткових магазинах ассортимент дуже широкий, все ж таки конкуренція річ велика.

Я би вам порадила би взяти таку квітки як еустому. Думаю що ви про ці квіти навіть не чули, але скаж вам так, що це даремно :) Їх дуже часто у весільних букетах використовували, а тепер можуть і в моно букетах продавати. Ось моно букет виглядає десь так
ЗображенняЗображення
У Львові такий букет можна тут https://kvitna.ua/collection/all/eustoma купити, якщо не хочете букет тільки з еустоном купити, то є букети де вони лише частина квіткової композиції. В цьому магазині вони теж жє. Дослухайся до моєї поради і не пошкодуєте.
Charme
Зареєстрований Учасник
Зареєстрований Учасник

Повідомлення Navik » 12 лютого 2020, 14:36

Это только в Украине цены на цветы перед днем влюбленных поднимают в два раз? ((Где справедливость ...
А мне кроме цветов еще надо купить подарок на 14 февраля девушке...
Navik
Зареєстрований Учасник
Зареєстрований Учасник

Повернутись до Інші питання

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme created with Colorize It. • Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB
Theme created by StylerBB.net