www.gioc.kiev.uaГiОЦ

Форум КП ГіОЦ

Оплата пройшла, кошти списались а квитанції немає

Тут обговорюються питання щодо роботи сайту КП "ГіОЦ" (http://www.gioc.kiev.ua)

Оплата пройшла, кошти списались а квитанції немає

Повідомлення NataLika » 24 жовтня 2019, 18:10

Сьогодні 24 жовтня 2019року була проведена оплата комунальних послуг за номером транзакції 6263311 на суму 2346,34грн. без комісії. Система показала, що платіж пройшов успішно і гроші з карти були зняті. Проте квитанції про оплату немає до сих пір і в моїх платежах на сайті пишеться, що в цьому місяці платежів не було( Поясніть будь-ласка, як це розуміти, оскільки у мене така ситуація з вами вперше і завжди квитанції приходили одразу після оплати? Сума не маленька, тому мені потрібне підтвердження своєї оплати через вашу систему квитанцією або повернення коштів. Банк повідомив також, що списання коштів на ваш рахунок пройшло успішно! На зворотній зв'язок з клієнтами писала, ніхто з вашої системи не відповідає, а як діяти мені в цій ситуації?
NataLika
Зареєстрований Учасник
Зареєстрований Учасник

Re: Оплата пройшла, кошти списались а квитанції немає

Повідомлення chmel » 19 листопада 2019, 22:04

Добрый вечер,у меня такя же история с оплатой деньги списали , а пишут на сайте платеж не прошел!
Как у вас ситуация решилась?
chmel
Зареєстрований Учасник
Зареєстрований Учасник

Re: Оплата пройшла, кошти списались а квитанції немає

Повідомлення NataLika » 19 листопада 2019, 23:14

Позже, спустя наверное 5 дней в личном кабинете в разделе " Довідка про платежі" появилась информация о проплате и возможности загрузить квитанцию. Но на почту квитанция так и не пришла! При этом в банке оплата прошла сразу, как меня проинформировали. Почему у них стали такие сбои в системе не знаю, но это не нормально...
NataLika
Зареєстрований Учасник
Зареєстрований Учасник

Повернутись до Сайт КП "ГіОЦ"

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme created with Colorize It. • Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB
Theme created by StylerBB.net