www.gioc.kiev.uaГiОЦ

Форум КП ГіОЦ

рахунок за гар.воду

Тут обговорюються питання щодо роботи довідкової системи квартиронаймачів м.Києва "Personal Account" (http://www.personal-account.kiev.ua)

рахунок за гар.воду

Повідомлення Тетяна21 » 17 липня 2018, 14:57

Другий місяць поспіль у платіжці немає гарячого водопостачання і теплоенергії. Я сплачувала онлайн, але і на сайті теж немає. дайте розяснення, будь-ласка
Тетяна21
Зареєстрований Учасник
Зареєстрований Учасник

Re: рахунок за гар.воду

Повідомлення Inna » 17 липня 2018, 15:36

Вкажіть, будь ласка, Вашу адресу.
Inna
Досвідчений Модератор ГіОЦ

Повідомлення Тетяна21 » 29 липня 2018, 07:29

Київ, вул. Івана Кудрі 16, к. 28-А
Тетяна21
Зареєстрований Учасник
Зареєстрований Учасник

Повідомлення Inna » 30 липня 2018, 09:08

Спобуйте на сайті внести адресу: вул. Івана Кудрі, 16, кв. 28А (без дефісу). А взагалі, необхідно звернутись до ЦКС, щоб внести однакову нумерацію квартири в бази виконавців житлово-комунальних послуг.
Inna

Повідомлення Тетяна21 » 01 серпня 2018, 09:37

Інно, це відповідь ні про що! Я не можу коригувати власний рахунок. Для чого вносити адресу на сайт, якщо у мене є власний рахунок??? Що таке ЦКС? У мене був рахунок у київенерго і я регулярно сплачувала за гаряче водопостачання та опалення. Моїх сусідів автоматично перевели у Київтеплоенерго а мене ні. ЯК ВИРІШИТИ ЦЮ ПРОБЛЕМУ?
Тетяна21
Зареєстрований Учасник
Зареєстрований Учасник

Повідомлення Inna » 01 серпня 2018, 16:28

ЦКС - центр комунального сервісу, який надає консультації мешканцям, коригує базові показники. В зв'язку з виникненням нового підприємства та необхідності друку єдиних повідомлень, виникла необхідність виконати синхронізацію різних бах даних. Основним ключем синхронізації - адреса споживача. Якщо в базах даних різне написання адресної частини, а в Вашому випадку - номер квартири 28А і 28-А - відповідно два різні рахунки. А вирішити цю проблему можна виключно, звернувшись в ЦКС, співробітникам якого надані права проведення відповідних коригувань.
Inna

Повернутись до Personal Account

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme created with Colorize It. • Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB
Theme created by StylerBB.net